Dinci Şarlatan

İlk Dinci Şarlatan blogu açtığımızdan bu yana epey zaman geçti... Özellikle sosyal medyada yavalanmış olan dinci şarlatanları afişe edip, ne kadar sahtekar olduklarını cümle aleme göstermiştik. 

Yakında bu blog sitesinden yazı ve belgeler sunmaya devam edeceğiz...

Dinci Şarlatan isminin yaratıcı Cem Akkılıç 2007 yılından beri internette yobazlarla mücadele etmektedir. İslamcıların korkulu rüyası olan Cem Akkılıç ilk dinci şarlatan başlıklı yazısı yazdığında olay olmuştu gerçekten...

Bölücü, Türk düşmanı dincilerin gerçek yüzlerini herkes görmüştü...

Şimdi sizleri Dinci Şarlatan yazısı ile başbaşa bırakıyoruz.

Bu muhteşem yazı ve videolar için buraya bakınız.
Yılın ŞOK videosu
 Dinci Şarlatan
Dinci Sarlatan Murat Kemer und Tubanli kizlar

Sitemizde bir yenilik başlattık. Haftanın dinci şarlatan bölümünü oluşturduk. Sitemizin sağ üst köşesinde Dinci Şarlatan örtülü ödenek avratları beğeninize sunuyoruz. 

 Beğendiyseniz daha fazla fotoğraf istiyorsanız buradan alalım sizi. 2 yorum:

  1. Harika bir site hazırlamışsınız. Dinci şarlatan nedir alem görsün... Başarılarınızın devamını diliyorum... Heryerde paylaştım blogu.

    YanıtlaSil
  2. Dogru duzgun adam gibi kapanana laf yok...kafada turban alta dogru tum hatlar meydanda..Gecen sene Gulhaneye gideyim dedim Eminonu iskeleden basladi koselerde opusen turbanlilar Parka gittigimde ne goreyim kafa turbanli asagi kadar simsiyah kapali arkadan tanga ortada diyecek laf yok TURBANA DEGİL TAKMASİNİ BİLMEYENLERE KARSİYİM

    YanıtlaSil