Murat Kemer şerefsizi


Murat Kemer şerefsizi, ismi Google’a kazınınca iftira kampanyalarına başlamış. Sosyal Medya’nın çakalı Muro Türkiye’nin en çok okunan blog yazarı Cem Akkılıç için Alper Terzioğlu’dur diye okunmayan bloglar açıyor.

Beyinsiz herif bir iftira atıyor, attığı iftiraya çocuklar bile inanmaz. Alper'in Twitter hesabında 32.000 takipçisi var. Peki; neden o hesapta hiç Cem Akkılıç'ın bloglarının REKLAMI yok?..

Hani İslamcılara aptal derler, insanlığın yararına hiç bir şey icat edemediler derler ya, Murat Kemer şerefsizi İslamcılar hakkında yazılanları, söylenenleri kanıtlıyor.

Şerefsiz herif kendi ismi ile hiçbir şey yapamayınca FAKE BLOGLAR açıyor, kendi kıçını yalıyor. ‘’Murat Kemer’in önünde saygıyla eğiliyorum’’ diye yazmış şerefsiz. Sanal alemde kendi kıçını yalayan ilk İslamcı Muro oldu böylece.

Yılların sitesi olsa, kimliği kanıtlanmış bir site olsa eyvallah. Açılan blog sitesinde  sadece 2 sayfa yazı var ve kendi kendisinin kıçını yalıyor İslamcı Muro. Yani pes doğrusu… 

Alexa.com da reytinglerine baktık; günde 5 kişi okumuyor o FAKE blogları. Çünkü tamamen MONTAJ ve yalanlardan ibaret. Türk milleti aptal değil... Montaj ile gerçeği ayırt eder.

Murat Kemer şerefsizi en son bir türbanlı kadın ile sıkı fıkı oldu. Haber Vaktim’in köşe yazarlarına ABİ diyen Murat Kemer şerefsizi hâlâ insanları kandırabileceğini zannediyor.

Diyor ki; ''yayınlanan Türbanlı kadınların hepsi benim karım olamaz…'' Elbette olamaz şerefsiz herif.  Sen daha kendi karını mutlu edemiyorsun ki, o kadar türbanlı nasıl senin karın olsun. O türbanlılar blogların reytingi için.
İslamcı şerefsiz Murat Kemer daha bir kez olsun, karım türbanlı değil diyemedi…

Peki neden?.. Çünkü bu şerefsizin karısı türbanlı da o yüzden…

Zaten okunmayan kıytırık bloguna bir ara türbanlı karısının fotoğrafını koymuş, köşe yazarı demişti karısı için. Sen nasıl bir soytarısın Muro? Aklınca türbanlıların Atatürkçü falan olduğunu ima edecek şarlatan herif.

Eee hani sen Atatürkçüydün Muro?.. Türbanlı BONE takan AKP modeli karın var!..

Sosyal Medya’da kimlerin kıçını yaladığın burada BELGELENMİŞ.

Atatürk’e kokoreç diyen Murat Kemer sen şerefsiz değilsin de kim şerefsiz?


Murat Kemer şerefsizi bu siteni uçurduk...

Bu sitene ise el koyduk :)Muro kendisini boynuzlayan TÜRBANLI karısına boşanma davası açmıştı. Bu konuyu inkar edemedi... ''Hayır, türbanlı karım beni boynuzlamadı'' diyemedi. Muro'nun türbanlı karısı bakın nasıl Twitt atmış.

NOT. REKLAM olmasın diye adresleri bilerek kararttık.

Murat Kemer ile alakalı bir bilgi paylaşalım okuyucularımıza. Bu İslamcı mahlukat vatansever kişilerin özel bilgilerini twittlerdi. Gerçi korkudan hemen silerdi o tiwitleri. Şimdi kendisinin bilgileri afişe edilmiş. Aldın mı babayı Murat Kemer neydim demeyeceksin, ne oldum diyeceksin.
16 yorum:

 1. Şerefsiz Murat Kemer Arap kıçı yalar...

  YanıtlaSil
 2. Murat Kemer o okunmayan bloguna, Google'da gözükmeyen kıytırık bloguna Türbanlı karısının fotoğrafını koymuş. Konuk Yazarlar diyerek...

  Yahu eyy şapşal Murat Kemer türbanlı Atatürkçü olur mu?

  Atatürkçüyüm ayakları yapan Muro'nun herşeyi falso zaten...

  Cem Akkılıç

  YanıtlaSil
 3. dinci şarlatan Mıro yeni fake hesaplar açarak Osmanlı hayranı olduğunu kanıtladı. 4. Murat diye yeni bir sahte hesap açmış... Turbanli karısının resimlerini kıytırık bloguna koymasına ragmen, blogu google'da gözükmüyor. Murat Kemer daha çok tokat yiyecek benden...

  YanıtlaSil
 4. Ben bu siteye şapka çıkartırım. Gerçekler ancak bu kadar güzel gösterilirdi. Sokakta gördüğüm bu kızlar erekleri tahrik ediyor resmen.

  YanıtlaSil
 5. Gerçekleri gösterdiğiniz için teşekkürler. Bunlar acaba bu çıfıt bezlerini neden taktıklarını biliyor lar mı? Hiç sanmam.

  YanıtlaSil
 6. Murat Kemer şerefsizi ni iyi deşifre etmişsiniz. Yahu herifin zevcesi zaten sıkmabaşlı. Poşet kafalı.

  YanıtlaSil
 7. Bursada oturuyor. emekli bir ihtiyardır. beş parası yoktur bu şerefsizin. islamcıdır. sosyal medyada bunu belli eder zaten.

  YanıtlaSil
 8. Murat Kemer şerefsizi6 Nisan 2013 04:28

  Yahu bu keltoşun sapık olduğunu bilemeyen yok. Bu herife boşuna Murro demiyorlar.Gavatın tekidir. Kapalı eşi bunu aldatınca boşanma davası açtı.Birde bunu utanmadan Twitter hesabında ilan etmişti herkese.

  YanıtlaSil
 9. bu yaşlı bunak iyice folloş oldu. adını googleda yazdığımda gördüm kapalı karısının resimleri çıkıyor. suratında meymenet yok itin. kafa ampul, beyin dersen sulanmış... turbanlı kızları Atatürkçü gibi göstermek isteyen bir şaklaban hatta sirk cambazı bu Muroş

  YanıtlaSil
 10. Herifi resmen tokat manyağı yapmışsınız. bu yaşlı it bunu zaten haketmişti. ne olduğu belli değildir bu itin. Bursa'da tek göz bir evde emekeli maaşı ile sürünür. bu nedenle akepeden kömür kapabilmek için parti kapılarında çok yalamalık yapmıştı.

  YanıtlaSil
 11. Bu kel kafalı ihtiyarın tedavi görmesi gerekli. Twitterda sahte hesaplar açıp, PKK'lılara destek oluyor. Bu herife inanlarda onun gibi şerefsiz zaten.

  YanıtlaSil
 12. Bu gavat fena yemiş gerçekten şamarı. Murat Kemer görseller diye aratınca şerefsizin karısı çıkıyor. İnsan karısının resimlerini bu kadar paylaşır mı ya!..

  YanıtlaSil
 13. Kel oğlan Muro'nun sesi soluğu çıkmıyor bir türlü. cep telefonunu yazacak yürek yokmuş Bursa topunda.

  YanıtlaSil
 14. kart papaz Murat Kemer karısı ile papaz olmuştu.sanırım boşanmışlar.tabi kadına zorla turban taktı it oğlu it, yaşlı bunak.

  YanıtlaSil
 15. Geçen gün Murat Kemer'in türbanlı karısını gördüm Bursa'da... İmamla yattığı söyleniyor. Bütün bursa ahalisi bu olayı konuşuyor. Murat Kemer çıkıp bu konuda açıklama yapamıyor. sanırım boşanma davası açmış karısı.

  YanıtlaSil
 16. Murat Kemer karısını bana pazarlasın beleş kömürü ben veririm

  YanıtlaSil