Türbanlı kızlar neden camiye gitmezler…Bu enteresan soru ilk olarak Takunya Libidocusu isimli sitede sorulmuş ve gündeme getirilmişti. Sahi türbanlı kızlar neden hiç camiye gitmezler…

REKOR kıran TÜRBANLI kızlar videoları burada


Her gün ülkedeki binlerce caminin önünden geçer dururuz değil mi? İçeri girip çıkanları görürüz…


Türban denilen bez parçasını İslam’ın emri diye kakalayanların oyunu, camilere girip çıkanları gördükten sonra iyice ortaya saçılıyor.


İnancım gereği türban takıyorum diyen kızlar nedense, parklarda erkek arkadaşlarıyla adeta sevişiyorlar. AVM’lerden çıkmıyorlar.


Kafalarını poşetleyerek İslam dininin emirlerini yerine getirdiklerini söylüyorlar.


İyi ama madem bu bez parçası dinin emriyse türbanlı kızlar neden camilere gitmiyorlar…

Cevap basit. Çünkü türban İslam’ın değil Amerika’nın emridir.

Malezya Modeli denilen ve kadını komik bir görüntüye sokan türban A.B.D ve işbirlikçileri tarafından dinin emridir diye empoze edildi ve adeta çeşitli baskılarla dayatıldı!..

Eeee başka türlü nasıl uyutacaklardı milleti?

Türbanlı kızlar neden camiye gitmezler sorusunun cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor aslında. Yeter ki görmesini bilen bir çift gözü olsun insanın.

Türban’a başörtüsü diyorlar. Bu benzetme siyasal bez parçasını, masum hale getirmek içindir. Başörtüsünde saçlar gözükür. Bunların taktığı rengarenk boneler üstü parlak bez parçalarıdır.

İşin daha komiği ise şu; son zamanlarda kadını seksi gösteren modellerin iyice artmış olması. Kaplan desenli türbanların üzerinde ‘’GAVURCA’’ markaların yazılı olması…

Bir de şu nokta var; türban için kutsal diyorlar, ama eskiyince tören düzenleyip, gömmek varken çöpe atıyorlar!..

Türban’ı çöpe atarlarken bir Kuluvallah iki Elham okuyup üflüyorlar mı bilemem ama Tayyip’in ‘’velev ki siyasi semboldür’’ dediği gibi, bu bez parçasının dinin emri olmadığı ayan beyan ortada… 


Tesettür modası from Cem Akkılıç on Vimeo.

5 yorum:

 1. türbanlı kızlar neden camiye gitmezler... O kıyafetler ile camiye gitseler imam dahil herkesin abdesti kaçar.

  YanıtlaSil
 2. evet ya bu şimdi benimde dikkatimi çekti. hani bunlar türbanı islamın emri diye takıyorlardı? camiler bomboş hep AVM ve büyük alış veriş merkezlerine gidiyorlar.camiye giden türbanlı görmedim ben... dinci şarlatan demiyorlar boş yere.

  YanıtlaSil
 3. allah için türbanda yakışıyo bayanlara bi başka güzelleştiriyoo türbanlı bayanlarla tanışmak istiyorum ist anadolu yakasu-ı 05356278054

  YanıtlaSil
 4. türbanlı kızlar camiye gitmezler, çünkü onların tapınağı yahudi malı AVM'lerdir diyen Cem Akkılıç'a selam olsun.

  YanıtlaSil
 5. türbanlı kızlar hakkında en güzel bloglardan birisi.tebrikler.

  YanıtlaSil