Cem Akkılıç dincilerin aklını alıyor…Geçenlerde bir haber sitesinde okuduk; Cem Akkılıç dincilerin aklını alıyor… başlıklı yazıyı… Şimdi o yazıdan bir alıntı yapıyoruz…


Yılardır dincilerle tek başına boğuşan Cem Akkılıç’ın bileğini bükecek bir tek delikanlı çıkmadı. Ev adreslerinin bile cemaat tarafından internete sızdırılması karşısında asla geri adım atmayan Cem Akkılıç, durmaksızın cumhuriyet düşmanı gerici odaklarla savaşıyor. 

Kırılması giç bir rekora da sahip bu konuda çünkü blogları tık rekoru kırıyor. Hem de Takunya Libidocusu isimli bloğunun AKP tarafından filtrelenmesine rağmen…


Bu cesaret değil ise nedir?..


Bunun tek bir anlamı var; Cem Akkılıç dincilerin aklını alıyor diyoruz…

Peki; internetin sahte kabadayısı İslamcılar bu durum karşısında ne yapabiliyorlar?..


Cevap aslında çok basit…


İslamcıların yaptığı tek şey iftira atmak ve küfür etmek…


Bunu özellikle sosyal medya’ya bakınca görebiliyoruz.


Madem Cem Akkılıç’ın bileği bükülmüyor; biz de okuduğumuz haberin başlığını aynen bu yazımıza ekliyoruz; Cem Akkılıç dincilerin aklını alıyor…


Sosyal ve kültürel düzeyi aşağı mahalle düzeyini geçmemiş olan milyonlarca dinci ile başa çıkmak her babayiğidin harcı değil çünkü.


Bir de bazı kuş beyinliler çıkıyor arada… Basit Windows paint ile montaj yapan asalaklar, ortaya komik şeyler kusuyorlar…


Cem Akkılıç’ın elinde tuttuğu Türk Ordusu broşürüne montaj yapanlar birer birer deşifre olup, rezil oluyorlar…


Bunun gibi çok örnek var… 

Bu ekran görüntüsü ise bunun kanıtı…

Vatan, bayrak, millet aşkı kimlerde olmaz?.. Kimler bağımsızlık karşıtı?.. Mevcut iktidara oy verenler neden ulusalcı politikalara karşı düşman hale getirildiler? 

Cevap basit: İSLAMCILAR


İşte her şey ortada… Cem Akkılıç’a iftira atanlar, Türk Ordusu’nu karalamaya çalışanlar, kısacası dincilerin nasıl rezil olduklarına dair harika bir örnek…

Cem Akkılıç dincilerin aklını alıyor demekle yanılmış olmuyoruz.

Sosyal Medya'da üzerine en çok iftira atlına vatanseverler içinde Cem Akkılıç'ı gösterebiliriz. Hatta Türkiye'de en çok fotoğrafları çalınıp, İslamcılar  montaj yapılan kişidir Cem Akkılıç.

Bütün bunlar gösteriyor ki, gerici yobazları iyi hoplatıyor Cem bey.

Gelin şimdi birlikte bu adam neler yapmış ve ne için mücadele ediyor hep birlite bakalım. Linkini vereceğim sitenin sağ sütünlarında bulunan resimli başlıklar oldukça ilginç konulara değiniyor.

Arkanıza yaslanın ve muhteşem mücadelenin bizzat tanığı olun. Böyle bir site açıp, bu zamanda yobazlarla boğuşmak yürek ister çünkü.

http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/

.

Tesettür dansı from Cem Akkılıç on Vimeo.

13 yorum:

 1. Cem Akkılıç bunlara az bile yapıyor. Helal olsun.

  YanıtlaSil
 2. Bu adam gerçekten cesur. Hiç korkusu yok ve yaptıkları gerçekten takdir edilecek türden. Cem Akkılıç bravo kardeş. Gerçekten bu dönemde, herkesin korkutulduğu dönemde böyle insanlar ihtiyaç var.

  YanıtlaSil
 3. süper bir site.gerçekleri kabak gibi göstermişsiniz.sıkmabaş islamla alakalı bir şey değildir.tamamen siyasilerin bayrağıdır.İsrail'in uyutma politikasının bir ürünüdür türban. Bu kızlar bir gün başlarını açıp havalandıracaklar.biz kimse çıplak gezsin demiyoruz ama bu şekilde hem seksi hem komik oluyorlar.özellikle almanya'da almanlar bu kızlara çok gülüyorlar.

  YanıtlaSil
 4. yıllardır Cem Akkılıç ve bloglarını takip ederim.Söylediği herşey birer cesaret ürünüdür.Korkusuzdur. Yaptıkları zaten ortada. Onun gibi bir blog yazarı henüz Türkiye'de yok, olacak gibi de gözükmüyor.Bu nedenle kıymeti bilinmelidir.

  YanıtlaSil
 5. blogun skoru gayet iyi. demek ki farkındalık yaratmış. biz bunları her zaman dışarıda görüyoruz zaten. siyasal iktidarla birlikte bu çeşit örtünme tarihin çöplüğünde yok olmaya mahkumdur.

  YanıtlaSil
 6. çok sağlam parçalar var. Nefis gerçekten. ellerinize sağlık..

  YanıtlaSil
 7. Türk ordusuna düşmandırlar. Ümmetçidirler. Düşünme yetenekleri ne idüğü belirsiz ayetler nedeyinle körelmiştir. Beyni din ile yıkanmışlardan herşey beklenir.Bunlar hurafelere inanmış yaratıklardır çünkü. 7 milyon nüfuslu İsrail'i bir türlü yok edemezler çünkü zaten İsrail'in kölesidirler. Güzel site hazırlamışsınız. Dinciler bütün bunları hak ediyorlar.Türkiye’nin kurtuluşu için bu muhafazakar görünümlü hainlerden kurtulması gerekiyor.

  YanıtlaSil
 8. Cem Akkılıç akp nin ve diğer yobaz örgütlerin ağzına sıçtı...
  Helal olsun sana her zaman arkandayız.

  YanıtlaSil
 9. siz kendinize göre bu çarptırma safsatalarıyla kendizin orası burası açık olunca toplumun degerlerini korumuş ve yahutta başkasının ayabını kapatmaya bizden değildir hadisi şerifiyle reklam yapıp kendinizin müslüman mı sanıyorsunuz.siz ki unutmayın bu dünya varsa öteki dün ya var kaldır başını site sahibi senin de anan var bacın var olmadı halan teyzen var Allah büyük eden bulur demişler senin de bir gün burada akrabaların dan biri çıkarsa o zman sen şarlatan biz kurtaran oluruz .domates kasasında çürük var diye kasayı dökemzsin. oturda namaz kıl sana mütevaziliği anlatsın hoca .. kadınlarımıza sahip çıkalım.senki bir bayan görsen sorarım hayır der misin acaba önce onu düşün.nefsine köle olmuş insanlıktan çıkanlar siz
  i.....

  YanıtlaSil
 10. çoğu sıkmabaş bunu aksessuar olarak kullanıyor.modern islam diyorlar buna...halbuki yemedikleri nane yok...

  YanıtlaSil
 11. ben devrimci bir müslüman olarak islamı kendi emellerine alet eden kendilerini müslüman sanan yobazlardan yani sizin nefret ettiğiniz ampulcülerden bende nefret ediyorum. islam dininin kendisine hakaret etmenizden dolayı devrimci bir müslüman olarak cem akkılıç beyi kınıyorum. şahıslara hakaret etmeniz sizi ilgilendirir ama herhangi bir dine veya dinsizliğe hakaret, bunu hiçbir devrimci müslüman kabul etmez. bu gün siz hristiyanlığa musevilige budistliğe belki başka bir dine veya ateizme hakaret etseydiniz bu konuda da sizlere karşı çıkardım. çünkü din veya dinsizlik bir tercihtir. saygı duyulması ve hakaret edilmemesi gereken özel bir tercihdir.

  YanıtlaSil
 12. Cem Akkılıç bir aralar sosyal medyada bir keltoşun ipliğini pazara çıkartmıştı sanırım.Bu adamdan korkulur.Düşmanlarını acımadan süpürüyor.

  YanıtlaSil
 13. Gerici yobaz hainlere Cem Akkılıç az bile yapıyor. Devam kardeşim.

  YanıtlaSil