Ali Altay Sine Kemalist taklidi yapıyor
Sosyal Medya'da gün geçmiyor ki bir soytarı çıkıp Kemalist taklidi yapmasın! Ali Altay Sine isimli bebede bunlardan birisi... Gerçek Kemalistlere ağız dolusu saydıran bu trol meşhur olma derdinde anlaşılan. Özellikle çok tanınmış, cesur blog yazarlarına küfürler savuruyor. Ali Altay Sine Kemalist taklidi yapıyor ama bunu beceremiyor.

Kendisine buradan diyoruz ki; tiyatrocu geçmişin varmış yarım yamalak!.. Sana kim tiyatro dersi verdiyse bu işi eline gözüne bulaştırmış.

Ali Altay Sine ulusalcılara hakaret etmeyi bırak git camide namazını kıl.
Ustasından öğreneceği çok şey var Ali Altay Sine'nin... Bu blog ona kapak olsun.


5 yorum:

 1. Kim bu bebe, hergün bir hain türüyor. Şimdi Ali Altay Sine çıktı piyasaya. Gominist tipi var yavsakta.

  YanıtlaSil
 2. Ali Altay Sine'nin türbanlı bir kızla aşne fişnesi varmış sanırım.Bütün kuyruk acısının nedeni o. Twitter'da kızın twittlerini sürekli RT yapıyor.Bu şapşal dinci belli ve TÜRBANLILARIN Atatürkçü olabileceğini falan iddia ediyor. Tam bir maymun bu velet.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O soytarının üniversitede türbanlı bir kıza asıldığını biliyorum. Bu nedenle türbanlılara toz kondurmuyor.Okuyor okulda ama cahilin önde gideni. AKP'nin türban sayesinde büyük oylar aldığını göremiyor. Ya da görüyor işine gelmiyor. Ya da gerçekten bu aptal dinci... Kör olma ihtimalini de düşünmek gerek.

   Sil
 3. Ben bu Ali Altay Sine isimli hergeleyi iyi tanırım. türbanlı kızlarla oldukça sıkı fıkıfır. dincidir bu herif.

  YanıtlaSil
 4. birde bişi olduğunda erkekler suçlu gösterilir. Ula kapanacaksan mahrem yerlerin gözükmücek, nahmehrem yerlerin belli olmucak giydin elbisede. Ama bizim kızlara baksana maşallahları var. E bunlar varki biz sarıyoruz bu tür kızlara. E haliyle arada masumlarda gidiyor. Unutmayın bir türbanlı yeter hepsinin adını kötü etmeye, bin kız temize çıkaramaz.

  YanıtlaSil